Toppfält: innehåll

Exam projects 2020

Victor Jakobsson

Kandidat Keramikkonst

Oskar Kardemark

Master Fotografi

Malinn Daengtakote Petersén

Master Textilkonst

Julia Tienvieri

Kandidat Design

Tove Starfelt

Kandidat Textil-Kropp-Rum

Adam Haugbak

Kandidat Fri konst

Beata Rydén

Kandidat Fotografi

Matti Bergh

Kandidat Design

Jo Öqvist

Kandidat Keramikkonst

Andreas Sandberg

Kandidat Fri konst

Sara Hellåker

Kandidat Textilkonst

Cajsa Berndtsdotter Ahlén

Kandidat Design

Sebastian Johansson Micci

Kandidat Film

Sive Hamilton Helle

Master Film

Maria Helena Norén

Kandidat Design

Moe Omari

Master Metallgestaltning

Matilda Wikingson

Kandidat Film

Naemi Gustavsson

Kandidat Keramikkonst

Fredrika Holmberg

Kandidat Textil-Kropp-Rum

Lars Dyrendom

Master Fotografi

Inez Edström Thoresson

Kandidat Fri konst

Felicia Iversen

Kandidat Design

Kolbrún Inga Söring

Master Fri konst

Carina Fogde

Kandidat Metallgestaltning

Josef Kovac

Master Fotografi

Lili Horváth

Master Möbeldesign

Lina Loca Gustafsson

Kandidat Textilkonst

Erik Torstensson

Kandidat Textilkonst

Josefin Karlsson

Kandidat Design

Emilie Söderlund

Kandidat Design

Joel Stennabb Caesar

Kandidat Möbeldesign

Alva Noreen

Kandidat Textil-Kropp-Rum

Nora Söder

Kandidat Textilkonst

Reyhaneh Mirjahani

Master Fri konst

Maja Nederman

Kandidat Textil-Kropp-Rum

Paulina Samuelsson

Kandidat Design

Alexandra Papademetriou

Master Fri konst

David Bramham

Master Keramikkonst

Stefano Conti

Master Fotografi

Sanna Alevång

Ämneslärare Bild

Emmeli Rolleberg

Master Keramikkonst

Maja Daniels

Master Film

Oskar Gustafsson

Kandidat Möbeldesign

Linus Brodén

Master Textil-Kropp-Rum

Staffan Jonsson

Master Smyckekonst

Silvia Corti

Kandidat Metallgestaltning

Kim Karlsson

Kandidat Design

Danielle Goulé

Master Keramikkonst

Linnea Dalstrand

Kandidat Textil-Kropp-Rum

Badou Jobe

Kandidat Fri konst

Linnéa Holmberg

Kandidat Design

Ese Ejodame

Kandidat Film

Helena Pernow

Master Textil-Kropp-Rum

Hanna Antonsson

Kandidat Fotografi

Victor Nilsson

Kandidat Design

Gloria López Cleries

Master Fri konst

Milma Loeskow

Kandidat Design

Lorena Toro Meneses

Master Litterär gestaltning

Elin Samuelsson

Kandidat Textil-Kropp-Rum

Johanna Gustafsson

Kandidat Metallgestaltning

Lotta-Li Alftberg

Kandidat Design

Caitlin E. Littlewood

Master Fotografi

Erik Funck

Kandidat Fri konst

Silje Fridvall Niklasson

Kandidat Design

Oscar Malmberg

Kandidat Möbeldesign

Emmi Eriksson

Kandidat Design

Irma Schlaucher Stahl

Kandidat Design

Johanna Oskarsson

Master Fri konst

Johannes Postlmayr

Kandidat Metallgestaltning

Therese Bakkevol

Master Litterär gestaltning

Beate Persdotter Løken

Master Fri konst

Lea Wilhelm

Kandidat Design

Arttu Halkosaari

Kandidat Metallgestaltning

Erik Olsson

Kandidat Design

Åke Sjöberg

Master Fri konst

Cheng Peng

Master Smyckekonst

Charlotta Hammar

Master Fotografi Okategoriserad

Sophie Forsgren

Kandidat Fotografi

Frida Åström

Master Textilkonst

Magdalena Svensson

Master Keramikkonst

Isak Mozard

Master Film

Alice Kettle

Master Möbeldesign

Matilde Søes Rasmussen

Kandidat Fotografi

Jennifer Caneva

Kandidat Textil-Kropp-Rum

Emilia Elfvik

Master Textil-Kropp-Rum

Camilla Johansson Bäcklund

Master Fri konst

Andres Mutis

Master Möbeldesign

Daniel Freyne

Kandidat Metallgestaltning

Kasra Seyed Alikhani

Master Fri konst

Cecilie Penney

Kandidat Fotografi

Mathilda Frykberg

Kandidat Fotografi

Erika Berg

Kandidat Film

Antonia Haglund

Kandidat Keramikkonst

Mireia Rocher

Kandidat Fri konst

AlmaQlara Markbo

Kandidat Möbeldesign

Daniel Aguirre Montoya

Master Film

Eric Sundevåg

Kandidat Fotografi

Anna Roth

Kandidat Möbeldesign

Tuva Björk

Master Film

Matilda Nordin

Kandidat Design

Ruth Gilmour

Master Smyckekonst

Maja Rödström

Kandidat Design

Emma Sandström

Master Fotografi

Hanna Silverblad

Kandidat Design

Alexander Gustaf-Thompson

Kandidat Fotografi

Clara Fina Frisk

Kandidat Textilkonst

Oscar Häggström

Kandidat Fri konst

Emely Hansson Cuadros

Kandidat Fri konst

Erik Åstrand

Kandidat Design

Lotta Snijder

Kandidat Smyckekonst

Robin Julia Hedman

Kandidat Design

Nihan Aycan

Master Smyckekonst

Jenny Johansson

Kandidat Fotografi

Alexander Stevenson

Master Fri konst

Jonatan Hedetoft

Kandidat Möbeldesign

Vera Asptjärn

Kandidat Textilkonst

Marie Flarup Kristensen

Kandidat Fotografi

Angelica Strandberg

Kandidat Textilkonst

Oskar Summerton

Master Smyckekonst

Lisa Sterner

Kandidat Fotografi

Louise Johansson

Kandidat Design

Angela Melito

Master Keramikkonst

Petronella Åslund

Kandidat Fotografi

Malin Ahlin

Ämneslärare Bild

Yun-Chih, Chen

Master Möbeldesign

Frida Braide

Kandidat Fotografi

Natacha April Souyris

Master Film

Maja Östebro

Kandidat Smyckekonst

Lauren Spencer

Master Fotografi

Berivan Erdogan

Master Film

Elton Wååg

Kandidat Fotografi

Herman Ocklund

Kandidat Design

Monika Balu

Master Fotografi

Helene Rydén

Ämneslärare Bild